Serwer www – jak działa?

Jeśli chcesz założyć stronę internetową, to musisz zatroszczyć się o odpowiedni hosting. Na rynku można znaleźć wiele zróżnicowanych ofert, dlatego wybór właściwej jest wbrew pozorom utrudniony. Zwłaszcza że wiele firm hostingowych kusi pozornie niskimi cenami abonamentu, które po określonym czasie się zwiększają. Z tego powodu przed zdecydowaniem się na współpracę z konkretnym przedsiębiorstwem, warto dokładnie przyjrzeć się poszczególnym ofertom. Spośród nich na szczególną uwagę zasługuje Hosting House.

KUP TERAZ

Hosting stron WWW

Hosting stron WWW to nic innego, jak wydzielenie przestrzeni serwera na rzecz strony internetowej. Wspomniany serwer jest urządzeniem pracującym przez całą dobę, dlatego dzięki niemu użytkownik może wejść na Twój portal o dowolnej porze. Dobrze jest korzystać z ofert firm, które dysponują stabilnym, szybkim i nowoczesnym sprzętem, ponieważ dzięki temu witryna będzie działać szybciej. Wybierając hosting, należy zwracać uwagę również na liczbę kont pocztowych, baz danych czy transfer miesięczny.

ZAMÓW HOSTING WWW DLA SWOJEJ STRONY!

Dobry hosting SSD

Hosting House oferuje serwery wyposażone w wydajne podzespoły. Szczególnie dobrym rozwiązaniem jest hosting na dyskach SSD. Są one zdecydowanie szybsze i bardziej stabilne od dosyć leciwych już dysków talerzowych (HDD). Planując założenie sporego portalu, który będzie zawierał dużo danych, to właśnie SSD jest najlepszym wyjściem. Dzięki temu treści będą się ładować szybciej, nawet w przypadku skomplikowania witryny. Poza samymi dyskami, serwery Hosting House mają także nowoczesne procesory.

ZAMÓW HOSTING SSD OD HOSTING HOUSE!

Certyfikaty SSL z Hosting House

Hosting House zapewnia swoim klientom darmowe certyfikaty SSL dla rejestrowanych na serwerach firmy domen. SSL to unikalny dla każdej witryny www kod zabezpieczający dane i jest szczególnie potrzebny na stronach, które umożliwiają użytkownikom zostawienie prywatnych informacji, takich jak adres zamieszkania, adres e-mail czy numer telefonu. Dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu portal będzie również mniej wrażliwy na ataki hakerów. Zwiększy się także jego autorytet w wyszukiwarce pod kątem pozycjonowania.

SPRAWDŹ TANIE CERTYFIKATY SSL!

Wybierz pakiet dla siebie!

Hosting House oferuje kilka pakietów w zakresie hostingu, dzięki czemu każdy klient może dopasować usługę do swojej strony internetowej. Pierwszy z nich zapewnia 1 GB powierzchni konta, co sprawdzi się w przypadku małych blogów czy stron firmowych. Drugi dotyczy 5 GB powierzchni konta, co jest odpowiednim rozwiązaniem dla bardziej rozbudowanych portali i małych sklepów lub kilku niewielkich stron jednocześnie. Natomiast ostatni i najbardziej zaawansowany pakiet jest wskazany większym sklepom. W jego przypadku nie ma także żadnych limitów odnośnie transferu miesięcznego, liczby podpiętych domen czy kont pocztowych.
Sprawdź dostępne pakiety!

Korzyści ze współpracy z Hosting House

Jasny koszt współpracy

wiele firm hostingowych kusi niskimi cenami, a nawet darmowych hostingiem, jednak w umowach znajduje się drobny zapis informujący o późniejszym, znacznym podniesieniu kosztów abonamentu. W przypadku Hosting House wszelkie koszty są czytelnie podane. Przeglądając ofertę firmy, zobaczysz promocyjną cenę za pierwszy rok współpracy oraz niewiele wyższą, która dotyczy następnych lat. Nie zapłacisz również, jeśli usługa Ci się nie spodoba - każdy klient może przez 7 dni testować serwer.

Sprawdzona i stabilna infrastruktura

wspomnieliśmy wcześniej, że Hosting House korzysta z wydajnych serwerów. To nie wszystko, ponieważ wszystkie maszyny są podłączone do infrastruktury zabezpieczającej, wyposażonej w zapasowe zasilanie w postaci awaryjnych zasilaczy UPS oraz agregatów prądotwórczych. Na urządzeniach działa najnowsza wersja panelu DirectAdmin i nigdy nie dochodzi do sytuacji, żeby klient zużywałby zasoby innego klienta (dzięki profesjonalnej izolacji użytkowników).

Doświadczenie i renoma

jakość usług Hosting House potwierdzają nie tylko dane dotyczące wykorzystywanego sprzętu, ponieważ firma była niejednokrotnie wyróżnia na renomowanych portalach, takich jak Wirtualna Polska, Interia, Chip czy PC Format. Co więcej, jest to polskie przedsiębiorstwo, dlatego korzystając z jego usług, wspierasz rodzimą gospodarkę. Marka działa nieprzerwanie od przeszło 10 lat i cały czas się rozwija, co jednocześnie wpływa na jakość oraz różnorodność oferty, a także stabilność infrastruktury.

Domena w Hosting House

Chcąc założyć stronę internetową, należy najpierw ją zarejestrować, ale przede wszystkim dowiedzieć się, czy dana nazwa jest dostępna. W tym celu możesz skorzystać z prostej w obsłudze wyszukiwarki. Wystarczy, że w niej wpiszesz wybraną frazę, a otrzymasz odpowiedź dotyczącą dostępności oraz możliwych do wybrania rozszerzeń. Co więcej, wybierając hosting w Hosting House, możesz liczyć na darmową rejestrację domeny. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Poznaj opinie klientów

avatar

Prowadzę dwa blogi i od trzech lat korzystam z usług Hosting House. Przed zacząłem współpracować z tą firmą ze względu na jasne warunki umowy i jestem bardzo zadowolony. Jak miałem problem z jedną witryną, to szybko mogłem skorzystać z kopii zapasowej, poleca :)

Dominik

avatar

Szukałam taniego hostingu dla mojej strony firmowej i tym sposobem trafiłam na ofertę Hosting House. Korzystam już około roku i nie mam zastrzeżeń. Strona działa bardzo dobrze, a do tego dostałam darmowy certyfikat SSL, więc nie musiałam się tym zajmować sama.

Karolina

avatar

Przeniosłem swój sklep internetowy na Hosting House i jestem bardzo zadowolony z najwyższego pakietu (na dyskach SSD). Teraz strona działa dużo szybciej i doceniam fakt, że codziennie jest wykonywana kopia zapasowa danych, już parę razy mnie to uratowało :)

Mateusz

avatar

Prowadzę portal branżowy, na którym rejestruje się sporo użytkowników, dlatego byłem zmuszony zmienić serwer i tak trafiłem na Hosting House. Specjaliści doradzili mi w wyborze pakietu i teraz wszystko działa jak należy. Do tego nie płacę sporo.

Kamil